Göksel Öztürk Kimdir?

1983 tarihinde Sivas’ta dünyaya geldi.

İlk öğretim (Hasan Vardar İlkokulu) ve orta öğretimi (Selçuk Anadolu Lisesi) Sivas’ta, yüksek öğrenimini Konya’da tamamladı. 2006 yılında mezun olduğu Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme anabilim dalında aynı yıl Yönetim ve Organizasyon dalında yüksek lisansa başladı.

Yüksek öğrenime başladığı 2001-2002 yılında aynı zamanda bilişim (web) alanına ilgili duyarak bu alanda çalışmalar yapmaya başladı. Üniversite yıllarında bir yandan eğitimine devam ederken diğer yandan internet yayıncılığı alanında faaliyet gösteren bir ofis açarak girişimcilik faaliyetlerinde bulundu.

Üniversiteyi bitirdiği yıl, 2006 ağustosunda evlendi. Bekarların bu konuda geç kalmamalarını özellikle tavsiye ediyor 🙂

2007 yılına kadar web alanında muhtelif projeler üretti, ticari projelerin yanı sıra kâr amacı gütmeyen bir çok sitenin yapımında & yayımında emek sarfetti.

2008 yılından bu yana, özel sektörde faaliyet gösteren bir şirkette e-ticaret ve sosyal medya yöneticisi olarak görev yapıyor.

Evli ve iki çocuk babası olan Öztürk; sivil savunma, izci liderliği, ilk yardım uzmanlığı, amatör telsizcilik, helal ve doğal beslenme, kritik-analitik düşünme, fitness ve atıcılık konularında kendini geliştirmeye çalışıyor.

Göksel Öztürk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir